ULMED
20 lat w służbie chorym
O NASOPINIEGALERIALINKI - Przyjaciele
Ryszard Ulman
Anna Olszewska
Lech Borc
Krzysztof Zygmunt Janicki
Władysław Wiatrowski
Tomasz Kruk
Andrzej Piotrowski
Sandra – Aleksandra Kościelska z Kielc
Ewa Szwajda (wkrótce)
Tomasz Kruk

Mistrz bioterapii, uczeń Ryszarda Ulmana. W ULMEDZIE przyjmuje od 10 lat. Bioterapię uzupełnia biomasażem, akupresurą, bańkami. Jego praca ma charakter kompleksowy, a oddziaływaniu biopola poddają się torbiele i kamienie nerkowe.

Healer obniża pobudliwość klientów, wycisza, skutecznie radzi sobie z nerwicami. Specjalnością Tomasza Kruka, który ukończył kurs terapii manualnej u lekarzy-ortopedów, są jednakże schorzenia kręgosłupa.

Stara się nie stosować tzw. technik twardych. Poprawa stanu kręgosłupa nie jest więc szybka i spektakularna. Terapeuta oddziałuje łagodnie, dbając o bezpieczeństwo chorego. Proces zdrowienia można przyspieszyć, jeśli klient współpracuje z nim, wykonując sugerowane ćwiczenia.

Podczas rozmowy healer uświadamia choremu, skąd biorą się problemy z kręgosłupem. U pań 95 proc skrzywień w odcinkach piersiowym i szyjnym powstaje w wyniku noszenia ciężkiej torby na ramieniu. Natomiast panowie, spędzający długie godziny za kierownicą, mają problemy z kręgosłupem lędźwiowym. Niestety ostrzeżenia nie na wiele się zdają: chorych z dyskopatiami i przepuklinami kręgowymi wciąż przybywa.