ULMED
20 lat w służbie chorym
O NASOPINIEGALERIALINKI - Przyjaciele
Ryszard Ulman
Anna Olszewska
Lech Borc
Krzysztof Zygmunt Janicki
Władysław Wiatrowski
Tomasz Kruk
Andrzej Piotrowski
Sandra – Aleksandra Kościelska z Kielc
Ewa Szwajda (wkrótce)
Ryszard Ulman

 

Mistrz i pionier bioterapii z 30 letnim stażem, wykładowca, trener psychobioenergetyki, autor książek i podręczników: Wstęp do bioterapii i Świetlisty człowiek. Z ULMEDEM związany od początku jego istnienia.

Warsztat bioterapeuty wzbogacił o inne techniki: sugestioterapię, claviterapię, akupresurę, litotermoterapię (terapię termiczną kamieniami), terapię manualną. Intensywnie pracuje z psychiką chorego, pomaga w pokonywaniu jego problemów.

Przykłady spektakularnych uzdrowień: sześcioletni chłopiec, potrącony przez pijanego kierowcę, był bliski śmierci. Badania wykazały krwiaki i guz w okolicy pnia mózgu, Po trzech zabiegach dziecko wróciło zdrowe do domu, krwiaki i guz znikły.
Pani Irena K. po wylewie krwi do mózgu w stanie agonalnym znalazła się na OIOM-ie. Po miesiącu zabiegów bioterapii odzyskała wzrok oraz mowę i zaczęła poruszać się o własnych siłach. Dziś prowadzi normalny tryb życia.

Noworodek, urodzony w zamartwicy, z porażeniem prawej półkuli mózgu był bliski agonii. Dziecko, uratowane przez mistrza Ryszarda, nie potrzebowało intensywnej rehabilitacji, jak pierwotnie sugerowali lekarze. Dziewczynka, dziś 16 letnia, jest zdrowa i w pełni sprawna.

U siedmioletniego chłopca po operacji chłoniaka nastąpił nawrót choroby. Dzięki zabiegom bioterapii po miesiącu zmiany cofnęły się. Natomiast panu M.K. Ryszard Ulman zlikwidował wirusa C wątroby.
Healer dobrze sobie radzi z alergiami u dzieci, a także z nerwicami, stanami lękowymi, apatią. U pani Aliny zlikwidował mięśniak wielkości główki noworodka. Uzdrowił wiele osób cierpiących na schorzenia kręgosłupa: dyskopatie, przepuklinę z dyskopatią na odcinku l/k. Inicjator i współzałożyciel Polskiego Cechu Bioterapeutów.

Zapraszamy do zapoznania się z publikacjami prasowymi w zakładce "OPINIE - MEDIA".