ULMED
20 lat w służbie chorym
O NASOPINIEGALERIALINKI - Przyjaciele
Ryszard Ulman
Anna Olszewska
Lech Borc
Krzysztof Zygmunt Janicki
Władysław Wiatrowski
Tomasz Kruk
Andrzej Piotrowski
Sandra – Aleksandra Kościelska z Kielc
Ewa Szwajda (wkrótce)
Lech Borc

Doświadczony mistrz bioterapii z długim stażem. Pomagał osobom cierpiącym na schorzenia krwi (białaczki). Podczas zabiegu bioterapii, wykonywanego na życzenie pacjenta, był zawsze obecny lekarz prowadzący, który po wykonaniu badań (analiz) przekonywał się o skuteczności oddziaływania healera.

Lech Borc twierdzi stanowczo, że nie leczy chorób – tym zajmują się lekarze. Jego zadanie to przywrócenie zdrowia, które jest normalnym, naturalnym stanem organizmu. Biopolu Lecha Borca poddają się mięśniaki, torbiele, pediatrzy kierują do niego trudne przypadki.

Osobie, która szuka pomocy, Lech Borc wykonuje diagnozę energetyczną, po czym informuje, co może dla niej zrobić, a co nie jest możliwe. Pracuje w strukturach energetycznych organizmu. Sugeruje równocześnie, jakie działania powinien podjąć chory, aby odzyskać zdrowie. Bez współpracy i obopólnego wysiłku maleją szanse powrotu do zdrowia. Bez względu na to, czy klient ma problemy z krwią, systemem hormonalnym, nerwicę czy alergię – pozytywny efekt powinien pojawić się już po pierwszym spotkaniu. Jeśli po 2- 3 seansach nie ma zmian na lepsze, terapeuta odsyła chorego do innego uzdrowiciela.