ULMED
20 lat w służbie chorym
O NASOPINIEGALERIALINKI - Przyjaciele
Ryszard Ulman
Anna Olszewska
Lech Borc
Krzysztof Zygmunt Janicki
Władysław Wiatrowski
Tomasz Kruk
Andrzej Piotrowski
Sandra – Aleksandra Kościelska z Kielc
Ewa Szwajda (wkrótce)
Anna Olszewska

Mistrzyni bioterapii. Od 19 lat pomaga chorym, którzy traktują ja jak ostatnią deskę ratunku. Uzdrawia i uszczęśliwia kobiety, które zwątpiły, że zostaną matkami, bo wcześniej latami bezskutecznie leczyły niepłodność. Po terapii u pani Anny kilkanaście par cieszy się upragnionym, zdrowym potomstwem.

Spektakularne osiągnięcia: u pięćdziesięcioletniego Tadeusza cofnięcie raka prostaty w zaawansowanym stadium. Zasklepienie dziury w sercu u maleńkiej Natalii, która urodziła się z tą wadą oraz zaburzeniami rytmu serca (dzięki temu niemowlę uniknęło operacji). Podobne szczęście miała Barbara, która dzięki bioenergii pani Anny nie musiała poddawać się operacji dysku w odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Inną kobietę ominęła operacja guzków tarczycy. Natomiast Elżbieta, inwalidka II grupy, cierpiąca na osteoporozę i zwyrodnienia stawów, uniknęła wózka inwalidzkiego.

Terapeutka zwraca uwagę na zły stan nerek u 80 proc chorych odwiedzających jej gabinet. Swoim biopolem usuwa piasek i kamienie, a po jej seansach jednemu z chorych cofnięto skierowanie na dializy.

Anna Olszewska ciągle doskonali swoje umiejętności. Stosuje technikę Su Dżoku, którą pomogła m. in. chłopcu moczącemu się w nocy, kobiecie cierpiącej na migreny, studentowi z bólami karku. Autorka książki Praktyczne ćwiczenia zdrowotne. Zaangażowana w pracę stowarzyszeń bioterapeutów. Za swoje osiągnięcia została uhonorowana wieloma prestiżowymi odznaczeniami, m.in. Złotą Odznaką Rzemiosła Polskiego, Złotą Odznaką Stowarzyszenia "Biopol".

Zapraszamy do zapoznania się z publikacjami prasowymi w zakładce "OPINIE - MEDIA".