ULMED
20 lat w służbie chorym
O NASOPINIEGALERIALINKI - Przyjaciele
Ryszard Ulman
Anna Olszewska
Lech Borc
Krzysztof Zygmunt Janicki
Władysław Wiatrowski
Tomasz Kruk
Andrzej Piotrowski
Sandra – Aleksandra Kościelska z Kielc
Ewa Szwajda (wkrótce)
Sandra – Aleksandra Kościelska z Kielc

Wróżka, tarocistka, jasnowidz, doradca życiowy i terapeuta. Osoba o niezwykle bogatej osobowości i nadnaturalnych uzdolnieniach. To nie przypadek, że przyjmuje w gronie mistrzów bioterapii. Ona także pomaga – choć w inny sposób.

Wiedza i ponad trzydziestoletnia praktyka uświadomiły jej że ścisłe funkcjonowanie organizmu wiąże się ze stanem ducha i umysłu, dlatego należy eliminować przyczyny, które tkwią w psychice, a potem leczyć objawy.

Jako jedyna w Polsce od ponad 40 lat stosuje Uwolnienia Egipskie. Potrafi wejść w strukturę energetyczną organizmu i zaprowadzić w niej porządek. Dzięki tej umiejętności np. uwolniła narkomana od nałogu.

Wrodzona przenikliwość i dar jasnowidzenia pozwalają jej na wykrywanie przyczyn konfliktów w relacjach międzyludzkich. Widząc konsekwencje błędnych decyzji, Sandra ostrzega osoby zainteresowane przyszłością związku przed pochopnym działaniem. Jej dobre, życzliwe rady uchroniły przed rozwodem niejedno małżeństwo.

Przy pomocy kart  tarota, jasnowidzenia i uwolnień egipskich pomaga ludziom w:
  • rozwiązywaniu problemów biznesowych, finansowych, uczuciowych;
  • doborze partnera;
  • wyborze zawodu;
  • kłopotach małżeńskich i zdrowotnych
  • uwalnia od nałogów, lęków, depresji, obsesji, bezpłodności, negatywnych energii, klątw, fatum, niepowodzeń życiowych i finansowych;
  • łączy rozpadające się związki małżeńskie;
  • odmienia zły los, uwalnia od negatywnej karmy, złej passy, pecha.
Zabiegi pomagają nie tylko dorosłym, ale także dzieciom i nastolatkom w przypadku nerwic, moczenia moczem, bezsenności, fobi szkolnych, tików, alergii, depresji.

Bardzo często zaleca stosowanie ziół i biopierwiastków, minerałów i kamieni szlachetnych, które dobiera indywidualnie dla każdej osoby.

Sandra pomogła bardzo wielu ludziom, uleczyła duszę i ciało o czym świadczą setki podziękowań i wpisów. Niektóre z nich prezentujemy w zakładce OPINIE.